Risk Yok Sistemi

Risk Yok Sistemi, Satan Pazar’ın, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Risk Yok Sistemi, sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Satan Pazar’daki tüm alışverişler ve ödemeler Risk Yok Sistemi güvencesinde gerçekleşir. 

Ürünün ödemesini yapın  

Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar Satan Pazar’ın güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp ödeme onayı vere kadar paranız havuz hesabında tutulur. 

Satıcı ürünü kargolar        

Ödeme yapmanızın ardından satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içinde ürünü adresinize kargolar. 

Ürüne onay verin                  

Teslim aldığınız ürünü kontrol ettikten sonra ödeme onayı verebilirsiniz. 

Ürün bedeli satıcıya aktarılır

Ödeme onayınızın ardından Satan Pazar havuz hesabında tutulan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Risk Yok Sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

Risk Yok Sistemi ile paranız %100 Satan Pazar güvencesi altında

Satan Pazar’da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Risk Yok Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz Satan Pazar’ın %100 güvencesi altında gerçekleşir.

Satan Pazar havuz hesabı nedir?

Havuz hesabı, Satan Pazar ‘da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Satan Pazar’ın yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız Satan Pazar tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.

Main Menu